بدنسازی

تجهیزات ورزشی

عکس دمبل و سیب |فروشگاه لوازم ورزشی ام جی اسپرت فیتنس

تجهیزات ورزشی

تجهیزات ورزشی که به آن کالاهای ورزشی نیز گفته می شود،ابزار،مواد، پوشاک و وسایل مورداستفاده برای رقابت در یک ورزش هستند و بسته به رشته های ورزشی متفاوت است.

تجهیزات ورزشی

تجهیزات ورزشی

این تجهیزات ورزشی  شامل توپ، تور و تجهیزات محافظ مانند کلاه ایمنی وغیره..است.

لوازم تجهیزات ورزشی را می توان به عنوان ابزار محافظ یا ابزاری برای کمک به ورزشکاران در انجام این ورزش استفاده کرد.

با گذشت زمان، تجهیزات ورزشی تکامل یافته اند زیرا ورزش شروع به نیاز به تجهیزات محافظ بیشتری برای جلوگیری از آسیب دیدگی کرده است.

هنگامی که سالن بدنسازی خانگی یا استودیوی تمرین شخصی خود را با تجهیزات تزئین می کنید، انتخابی بودن کار هوشمندانه ای است. احتمالاً فضایی را ندارید که باشگاه‌های ورزشی و باشگاه‌های سلامت بزرگ برای نگهداری هر وسیله‌ای که می‌توانید تصور کنید.

برای کمک به شما در محدود کردن آنچه واقعاً نیاز دارید، این 10 قطعه از تجهیزات را در نظر بگیرید که برای باشگاه های ورزشی در مقیاس کوچک عالی هستند. با این حال، به خاطر داشته باشید که لزوماً به همه چیزهای موجود در این لیست نیاز ندارید. یک چیدمان اولیه، از جمله وسایل ضروری مانند نیمکت، برخی دمبل‌ها و نوارهای مقاومتی، همچنان می‌تواند یک تمرین عالی ارائه دهد.

انواع تجهیزات ورزشی

1. نیمکت تمرین

نیمکت تمرینی یک سکوی قابل تنظیم است که برای انجام تمرینات وزنه استفاده می شود. شما باید بتوانید پشتی را تنظیم کنید تا بتوانید آن را از حالت صاف به شیب حرکت دهید. طیف وسیعی از نیمکت ها را به صورت آنلاین پیدا خواهید کرد، اما به دنبال یک نیمکت خوش ساخت و قابل تنظیم باشید. یک استودیوی آموزش شخصی ممکن است حداقل به دو مورد از این موارد نیاز داشته باشد.

برای دیدن قیمت برروی فروشگاه کلیک کنید فروشگاه

2. ست دمبل

این احتمالاً مهمترین خرید تجهیزات باشگاه شما است. بسته به اینکه چه کسی از آنها استفاده می کند، مجموعه ای از دمبل ها را از خیلی سبک تا خیلی سنگین تهیه کنید. امروزه دمبل‌ها در اندازه‌ها، شکل‌ها و مواد مختلف، از روکش پلاستیکی گرفته تا رنگارنگ گرفته تا فلز مستقیم وجود دارند، پس انتخاب کنید. برای صرفه جویی در فضا، مجموعه ای با قفسه تهیه کنید.

برای دیدن قیمت برروی فروشگاه کلیک کنید فروشگاه

3. ست هالتر

شما دو گزینه برای هالتر دارید: میله المپیک (یک میله 55 پوندی برای مردان و 45 پوند برای زنان)، قفسه اسکات، قفسه پرس نیمکت و صفحات قابل جابجایی در صورت امکان، یا مجموعه ای از هالترهای ثابت یا قابل تنظیم با یک نوار کوچکتر البته یک قفسه برای ذخیره سازی ضروری است.

برای دیدن قیمت برروی فروشگاه کلیک کنید فروشگاه

4. ست کتل بل

کتل بل‌ها جایگزینی برای دمبل‌ها هستند، زیرا نمایه ماهیچه‌ای کمی متفاوت، به‌ویژه عضلات مرکزی بدن را فعال می‌کنند. اگرچه لزوماً برتر نیستند، اما محبوب هستند و ارزش خرید دارند. کتل بل ها وزن ها، اندازه ها و حتی اشکال مختلفی دارند.

برای دیدن قیمت برروی فروشگاه کلیک کنید فروشگاه

5. قاب و نوار کشی

این برای انجام چانه و کشش است. به دنبال یک قفسه اسکوات با میله کششی در بالا باشید و در هزینه و فضا صرفه جویی خواهید کرد.

برای دیدن قیمت برروی فروشگاه کلیک کنید فروشگاه

6. تردمیل

روی برخی از تجهیزات قلبی سرمایه گذاری کنید. اگر بتوانید آن را بپردازید، ممکن است بتوانید انواع مختلفی از ماشین ها را بگنجانید. اما اگر فقط می توانید یکی از آن ها را بپردازید، تردمیل انتخاب هوشمندانه ای است.

شما تردمیلی می خواهید که شیب ها و سرعت های متفاوتی داشته باشد و ضربان قلب را پایش کند. اگر می توانید یک تردمیل قوی و تجاری با استاندارد باشگاه ورزشی تهیه کنید و اگر مایل به خرج کردن بیشتر هستید، دستگاه های دارای مسیرهای مجازی یا سایر افزونه ها را بررسی کنید.

قبل از خرید تردمیل با کارشناسان ما تماس مشاوره دریافت کنید. 09123941472

7. دوچرخه ثابت

دوچرخه ثابت جایگزینی برای تردمیل و دستگاه پارویی برای تمرینات استقامتی قلبی عروقی است. دوچرخه روشی کم‌تأثیر برای بالا بردن ضربان قلب فراهم می‌کند. هر یک از این سه دستگاه بر رویکردهای عصبی عضلانی کمی متفاوت برای تناسب اندام هوازی تأکید دارند.

برای دیدن قیمت برروی فروشگاه کلیک کنید فروشگاه

8. ماشین قایقرانی

با یک دستگاه پارویی کل بدن می توانید کارهای زیادی انجام دهید. برخلاف دوچرخه و تردمیل که بیشتر روی قسمت پایین تنه تمرکز می کنند، قایقران یک تمرین سر تا پا را ارائه می دهد که پاها، مرکز بدن و بالاتنه را درگیر می کند. به علاوه، به سوزاندن یک تن کالری کمک می کند و گزینه دیگری برای کاردیو کم تاثیر است.

برای دیدن قیمت برروی فروشگاه کلیک کنید فروشگاه

9. توپ تناسب اندام

می توانید تمرینات زیادی را در اطراف یک توپ تناسب اندام طراحی کنید، به خصوص تمرینات اصلی. این یک چالش پایداری اضافی را به حرکاتی مانند پرس سینه، حلقه های دوسر بازویی، حشرات مرده یا زانوهای پلانک اضافه می کند. بنابراین آن را به زرادخانه تجهیزات بدنسازی خود اضافه کنید.

تمرین با توپ هسته ای برای دیدن قیمت برروی فروشگاه کلیک کنید فروشگاه

10. لوازم جانبی

وسایل کوچکتری مانند چرخ رول کردن برای عضلات شکم، میله چوبی برای کشش قسمت بالایی بدن و نوارها و لوله‌ها برای تمرینات توانبخشی و مقاومتی (مخصوصاً برای تمرین عضلات باسن) اضافه کنید.

تمرین با توپ هسته ای برای دیدن قیمت برروی فروشگاه کلیک کنید فروشگاه

سخنی از Verywell

تجهیزاتی مانند ماشین‌های کابل، ماشین‌های اهرمی، ماشین‌های اسمیت و سایر تجهیزات استاندارد در اکثر سالن‌های ورزشی بزرگ هستند، اما برای همه باشگاه‌ها ضروری نیستند. قبل از خرید، مخاطبان و بودجه خود را در نظر بگیرید.

نکته دیگری که قبل از سرمایه گذاری در هر نوع تجهیزاتی باید در نظر گرفت، فضای مورد نیاز برای کارکرد ایمن چنین تجهیزاتی است، به خصوص زمانی که بیش از یک نفر در یک زمان ورزش می کنند. بیمه خود را به روز نگه دارید و روشی هوشمندانه برای چیدمان اتاق بیابید.

شما میتوانید به راحتی تمام لوازم ورزشی مورد نظرخودتان را در فروشگاه برزگ ام جی اسپرت فیتنس برطرف کنید.

خرید آسان از طریق فروشگاه 

ارتباط مستقیم با کارشناسان مجرب 09123941472

آدرس فروشگاه اینترنتی ام جی اسپرت فینتس

خ ولی عصر میدان منیریه .کوچه فردوس کوچه بلندیان کاشی .نبش بن بست رضوانی پ10 واحد 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *