بدنسازی

خرید تجهیزات باشگاهی

خرید تجهیزات باشگاهی از 10سایت برتر

شرکت آسمان فیتنس: تولید کننده دستگاه های بدنسازی، باشگاهی و TRX

خرید برترین تجهیزات باشگاهی مستقیم از تولید کننده

برترین تجهیزات باشگاهی بدنسازی از نظر بدنسازان حرفه ای کشور تجهیزاتی است که علاوه بر زیبایی دارای استحکام و دستگاه بدنسازی دارای زاویه ای باشد که آسیب به مفصل نزند برترین تجهیزات باشگاهی از نظر شرکت نمایشگاه ورزش و تجهیزات باشگاهی میلاد نور در سال 95 و 96 شرکت اسمان بوده است . گروه ورزشی آسمان با متخصصین خود توانسته برترین تجهیزات باشگاهی را تولید و در اختیار ورزشکاران قرار دهد. با ما همیشه بهترین باشید هدف ما جلب رضایت شماست .

برترین تجهیزات باشگاهی را ازبهترین و با کیفیت ترین تولید کننده دستگاه بدنسازی و تجهیزات باشگاهی تهیه فرمایید.

تجهیزات باشگاهی آسمان

فروش تجهیزات ورزشی بدنسازی گروه صنعتی ورزشی آسمان فیتنس تولید کننده تجهیزات باشگاهـی (بدنسازی) حرفه ای در سال ۱۳۸۰ با هدف ساخت محصولات ورزشـی تاسیس گردید و با تدابیر مدیریتـی و با توجه به نیاز کشور ساخت لوازم و تجهیزات بدنسازی و فیزیوتراپـی را آعاز نمود و در این راه خدمات بسیار ارزشمندی به جامعه ورزشـی و پزشکـی کشور ارئه نموده است .

گروه صنعتی ورزشی آسمان فیتنس افتخار دارد با ارائه تجهیزات به بیش از 6۰۰ باشگاه ورزشـی دولتـی و خصوصـی ثابت نماید که کیفیت اتفاقی نیست . اکنون به مدد تجربه و استفاده از تکنولوژی های نوین و استانداردهای روز دنیا فعالیت خود را آغاز نموده و گام های بلندی را در جهت رقابت با محصولات مشابه خارجی برداشته است . کادر طراحی گروه صنعتی ورزشی آسمان فیتنس جهت قطع وابستگـی و حمایت از تولید کنندهای داخلـی و ایجاد اشتغال در کشور سعی دارد کلیه تولیدات خود از مواد اولیه ساخت داخل استفاده کند .شماره تماس شرکت : 02165583820. [نوشته شده]

هایپرجیم عرضه کننده تجهیزات ورزشی در سراسر کشور

تردمیل و دوچرخه ثابت وسیله ای ورزشی و هوازی جهت حفظ سلامتی و تناسب اندام است که در برند های گوناگونی در حال تولید و عرضه می باشد ، هایپرجیم نمایندگی فروش تردمیل و دوچرخه ثابت در برترین برند ها بوده و با داشتن کارشناسان و متخصصین تناسب اندام با بررسی دقیق و مشاوره ی اصولی در راستای حفظ سلامتی و ارائه ی دستگاهی ایده ال همراه شما خواهد بود .

با توجه به دنیای ماشینی و مشغله روزانه ، متاسفانه استفاده از محیط های ورزشی نا ممکن بوده و افراد برای تامین سلامتی خود به خرید تردمیل و خرید دوچرخه ثابت و استفاده از وسیله های ورزشی در منزل رو آورده اند ، هم زمان با این تغییر ، با توجه به مشکلات جامعه ماشینی امروز و اهمیت حفظ سلامتی در زندگی بشر ، صنعت تردمیل و دوچرخه ثابت نیز رونق یافته و تولید کنندگان نیز با بهره گیری از تکنولوژی روز و با استفاده از علم پزشکی تلاش خود را در تولید تردمیل و دوچرخه ثابت با کیفیت بالا و کم ترین آسیب ممکن را به کار بسته اند .

هایپرجیم خرید اینترنتی تردمیل و دوچرخه ثابت را با دریافت نماد اعتماد از مرکز توسعه تجارت الکترونیک فعال نموده است.هایپرجیم نمایندگی فروش تردمیل و دوچرخه های موجود در قسمت محصولات ، اصلی بودن و به روز بودن مدت گارانتی دستگاه ها را تضمین می نماید .

شروع فعالیت هایپرجیم در زمینه ی دستگاه های ورزشی از سال 1389 بوده و در سال 1391 هایپر جیم حضور خود را به صورت رسمی و جدی با بازگشایی دفتر فروش مجهز به انواع تردمیل و دوچرخه ثابت اعلام نمود به طوری که امروز هایپرجیم بزرگترین مرکز فروش تردمیل و دوچرخه ثابت در برترین برند ها می باشد و این امکان را برای خریداران فراهم نموده است که پیش از خرید تردمیل و فروش خرید ثابت با مراجعه به نمایشگاه مرکزی ، دستگاه ها را نزدیک بررسی و از مشاوره ی حضوری کارشناسان هایپرجیم بهره مند شوند .هایپرجیم رفتار صادقانه و اهمیت رضایت مشتری را سر لوحه ی کار خویش قرار داده و جهت تامین رضایت مشتری از خرید تمام نیروی خود را به کار بسته است ، خریدار با خرید از هایپرجیم به خانواده ی بزرگ هایپرجیم پیوسته و از مزایای آن برخوردار می گردد ، رضایت خریدار اصل مهمی است که موفقیت هایپرجیم نتیجه ی آن بوده و خواهد شد .

ساعت پاسخ گویی تلفنی : 9 صبح الی 22 | ساعت کار نمایشگاه : شنبه تا چهارشنبه 9 صبح الی 19 و پنجشنبه 9 صبح الی 17

آدرس نمایشگاه و دفتر فروش : تهران خیابان آزادی به سمت انقلاب جنب مترو شادمان نبش کوچه زمانی پلاک 6 ساختمان 133 طبقه ی چهارم واحد 6 ← دفتر مرکزی هایپر جیم .. کد پستی: 1344673969آدرس دفتر اداری : میدان آزادی خیابان آزادی بعد از استاد معین ابتدای دکتر هوشیار پلاک 83 طبقه ی سوم

نمایشگاه و فروشگاه : 02166006000 – 02166005000 – 02166055079 – 02166085712

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *